Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovPortálGalleryHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Získávání dárků za hraní online hry prizee

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePo 26 február - 16:10

Zdravim chtěl bych vám předsatvit..pro tyco tu hru ještě neznají jedná se o onlne hru prizee kde za hrani her dostavate bodiky a časem si za ně objednáváte dárky do plyšáků,klíčenek,propisek,usb ventyláory...až po notebook...atd..vše je zdarma neplatí se poštovné..víc informací a registrace na mých stránkách
kód:
http://prizeeweb.110mb.com
EDIT 9.3 new page!
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: výhra   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimeNe 11 marec - 2:24

Dnes jsem vyhrál kapesní rádio :))
Návrat hore Goto down
Yetinko
Admin
Admin
Yetinko


Počet príspevkov : 1449
Registration date : 24.03.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePi 16 marec - 0:51

V pondelok sa na to pozrem vyskusam to aj ja...a inak gratulujem ti k vyhre..a ak nahodou vyhras notbook a bude ti zbytocny kludne mi ho posli... Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo2
Návrat hore Goto down
http://www.juego.coolbb.net
Woozie
Pokročily
Woozie


Počet príspevkov : 77
Registration date : 04.06.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePi 16 marec - 16:05

No a pokud bys nechtěl tu LCD televizi tak ji pošli mě Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo8 Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo8 Získávání dárků za hraní online hry prizee People3 Získávání dárků za hraní online hry prizee People3
Návrat hore Goto down
Jarinecek
Nováčik
Jarinecek


Počet príspevkov : 22
Registration date : 09.12.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimeNe 18 marec - 11:35

Měl bych na tebe pár dotazů:
To radio, jak jsi vyhál už ti i přišlo? A co je za výhru v qestu The Quest of the 6 Squares? Jinak ta tvá stránka celkem dobře pomáhá, jen tak dál Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo5
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePo 19 marec - 0:25

Takže to rádio čekám cca do 1-2 týdnu ono když enco vyhrajete tak max do 1měsííce to dojde...ale na jinych webech už autorky taky vyhraly...a už jim to došlo... jjten quest zjistim to a dam vedet nemam etd moc casu,ale zkusim to co nejdriv zjsitit,,,,,, jj plazmovy a notebooky vám pošlu neboj jste první na řadě Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo4
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePo 19 marec - 0:49

Jo a ta výhra jsou nějaké body -EXperience...a pak když zadáš hlášky do bubble tak můžeš azčít např od 3 kola..enbo si sám určíš levele od ktereho zacinat
Návrat hore Goto down
Jarinecek
Nováčik
Jarinecek


Počet príspevkov : 22
Registration date : 09.12.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimePo 19 marec - 20:26

Jo díky já se bál, že až budu mít nějakej ten tisíc, tak si nakoupim a ono nic
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: prizee offline   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimeNe 25 marec - 13:11

Dnes jsem přidal na svuj web prizee offline..a v tom programe si můžete vyzkoušet a nacvičit některé hry Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo5 a budu rad pokud mě podpoříte klikem na reklamu na uvodni strance..děkuji jak se říká..já něco vám a vy něco mě Získávání dárků za hraní online hry prizee Emo4
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimeŠt 5 apríl - 22:49

Tak už mám doma první drek-akepsní radijko a etdak uz me posialji dalsi a to je USB venylatorek:)))
Návrat hore Goto down
psychono.1
Skúsený uživatel



Počet príspevkov : 250
Registration date : 14.04.2006

Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitimeSo 21 apríl - 0:08

Dnes jsem dostal další výhr u a to USB ventilátor:)) a čekám další neonovou propisku :)) TAkže dko ještě váhá je nejvyšší čas začít hrát prizee:)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Získávání dárků za hraní online hry prizee Empty
OdoslaťPredmet: Re: Získávání dárků za hraní online hry prizee   Získávání dárků za hraní online hry prizee Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Získávání dárků za hraní online hry prizee
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
-
Prejdi na: