Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovPortálGalleryHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Obrazky pomoc

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Yetinko
Admin
Admin
Yetinko


Počet príspevkov : 1449
Registration date : 24.03.2006

Obrazky pomoc Empty
OdoslaťPredmet: Obrazky pomoc   Obrazky pomoc Icon_minitimeŠt 1 marec - 14:26

Caute ...mozno teraz budem vyzerat ako hlupak ale chcem sa spytat...dokoncujem ten novy web...a potrebujem stiahnut este nejake obrazky...Prečo ked kliknem na obrazok pravym tlacitko a dam ulozit tak sa mi to uklada iba vo formate "bmp" a nazov "untitled" uz sa mi to davnejsie stalo...fakt neviem...diky moc Obrazky pomoc Com-plea
Návrat hore Goto down
http://www.juego.coolbb.net
Frimen
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.08.2006

Obrazky pomoc Empty
OdoslaťPredmet: Mozna takle   Obrazky pomoc Icon_minitimeŠt 1 marec - 14:37

Cau ja kdyz dam prave na obrazek a dam ulozit tak tam mam mbp. a take gif. zkus jsi naistalovat nakej program na prohlizeni fotek ja mam ACDSee!
Návrat hore Goto down
Dekxster
Nováčik
Dekxster


Počet príspevkov : 22
Registration date : 05.07.2006

Obrazky pomoc Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazky pomoc   Obrazky pomoc Icon_minitimeŠt 1 marec - 14:47

No, pokud se to ukládá ve formátu .bmp, tak to asi bude bmp. Jinak když klikneš pravym a dáš Uložit obrázek, měl bys tam mít možnost si ho uložit pod jakymkoliv názvem. Jediný co mě napadá, je zkusit to v jinym prohlížeši.
Návrat hore Goto down
Yetinko
Admin
Admin
Yetinko


Počet príspevkov : 1449
Registration date : 24.03.2006

Obrazky pomoc Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazky pomoc   Obrazky pomoc Icon_minitimeŠt 1 marec - 19:09

Ved ano dava mi moznost na iny nazou ale pise vzdy ten a obrazok je napr..gif a pise ..bmp..uz sa mi to raz stalo je to ako keby som nieco vypol a na fotky mam vela prehliadacov na vsetky formaty...ale diky za poslednu radu v opere uklada normalne...diky Obrazky pomoc Emo5
Návrat hore Goto down
http://www.juego.coolbb.net
Sponsored content





Obrazky pomoc Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazky pomoc   Obrazky pomoc Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Obrazky pomoc
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
-
Prejdi na: