Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovPortálGalleryHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?

Goto down 
+2
tucnak
H $ C K $ R
6 posters
AutorSpráva
H $ C K $ R
Pokročily
H $ C K $ R


Počet príspevkov : 51
Age : 33
Registration date : 16.04.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimePi 2 február - 17:55

newím jestli se tohle téma chytne ale zkusím to.Jestli někdo má změněné ikony v menu tak se pochlubte jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo9 já zrovna v mobilu mám tyto ikony


jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Brilliantbv0


Tak sem přidávejte VAŠE výtvory 8)
Návrat hore Goto down
tucnak
Pokročily
tucnak


Počet príspevkov : 84
Registration date : 06.07.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimePi 2 február - 18:48

    jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Walkgreensfullok7
    jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Menucybereg2
Návrat hore Goto down
tucnak
Pokročily
tucnak


Počet príspevkov : 84
Registration date : 06.07.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimePi 2 február - 18:55

    jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Menubackstretrotatory2vv7
    jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Menulumicaliw6
Návrat hore Goto down
schnekino
Skúsený uživatel
schnekino


Počet príspevkov : 144
Age : 31
All mobile : Nokia6681
Registration date : 09.06.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimePi 2 február - 19:07

ako mernite tie ikonky?Videl som to zatial len na Siemensoch jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo7
Návrat hore Goto down
Yetinko
Admin
Admin
Yetinko


Počet príspevkov : 1449
Registration date : 24.03.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeSo 3 február - 1:56

Ja bohuzial ikony neviem zmenit...mam cid49 a myslim ze to este nikto tak uplne nevyriesil...je to velka skoda ak niekt bude vediet riesenie nech napise diky....a pekne ikony tucnak a tvoje tommy123456789 su super jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo5
Návrat hore Goto down
http://www.juego.coolbb.net
nyyo
Pokročily



Počet príspevkov : 70
All mobile : Best phone K800
Registration date : 11.09.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeSo 3 február - 10:31

ja viem ako sa daju ikony zmenit ja som ich zmenil na K 610 a je to super este ale pracujem na mensich detailoch ale uz som si to zmenil podarilo sa mi to.
Návrat hore Goto down
H $ C K $ R
Pokročily
H $ C K $ R


Počet príspevkov : 51
Age : 33
Registration date : 16.04.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeSo 3 február - 12:43

to Yetinko: tak to se pleteš....já mám CID 49 bary RED a už jsem si ho flashnul (jako K750) na W800i takže mám už WALKMAN a CID 49 je už úplně otevřený!!!!! jestli chceš tak se podívej na www.se-tuning.cz a tam je uuplně všechno...... jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Com-goo3
Návrat hore Goto down
Yetinko
Admin
Admin
Yetinko


Počet príspevkov : 1449
Registration date : 24.03.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeNe 4 február - 13:15

citácia :
Tommy123456789
Skusim pozriet diky moc no ja som tam bol prednedavnom ked pisali ze uz je to odomknute a vzdy pri flashi ked drzim C tak sa mi zapne mobil...a mohol by si mio dat presny link na ten postup podla ktoreho si to spravil aj na ten soft...lebo tam uz maju tolko toho ze ja vobec sa tam v tom nevyznam diky moc jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo5
Návrat hore Goto down
http://www.juego.coolbb.net
H $ C K $ R
Pokročily
H $ C K $ R


Počet príspevkov : 51
Age : 33
Registration date : 16.04.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeNe 4 február - 21:04

tak tady to máš jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo4 http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t=1787 a jestli by si potřeboval eště s něcím helfnout tak mi napiš na ICQ 329-549-426 jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Hobby3
Návrat hore Goto down
gsmman
Pokročily
gsmman


Počet príspevkov : 98
Registration date : 22.09.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeNe 4 február - 22:19

No K800i se jim uz taky konecne podarilo prolomit i kdyz jeste ne kompletne ale uz i to je uspech...nebavi me kvuli radiu mit porad zapojeny sluchatka jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Emo4
Návrat hore Goto down
H $ C K $ R
Pokročily
H $ C K $ R


Počet príspevkov : 51
Age : 33
Registration date : 16.04.2006

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitimeSt 7 marec - 19:39

tak zase tadik něco přihodím.... 8-) 8-)

SIMPLEE MENU

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Prewiewyu4

kód:
http://data2.edisk.cz/stahni/56036/Simplee_Menu.rar_1.2MB.html

WALKMAN DANCE

jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Prewiewkl3

kód:
http://data2.edisk.cz/stahni/06668/Walkman_Dance.rar_1.91MB.html
Návrat hore Goto down
Sponsored content





jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?   jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
jaké máte ikonky MENU nyní ve svém mobilu?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
-
Prejdi na: